Prof.Dr.Ali TEKİN

Prof.Dr. Ali Tekin

Prof.Dr.Ali TEKİN için 3 Yorum

 1. Ahmet Eratalar diyor ki:

  Bilkent Üniversitesi’nde öğrencisi olma şerefine eriştiğim müthiş vizyon sahibi, aşmış bir hocadır Ali Tekin Bey.. Birlikte çalışılması müthiş kolay, minimum kaprisli, müthiş hümanist, müthiş zeki bir hocadır.. Harvard’ta 1 dönem hocalık yaptı..
  Değerli Adanalılar, Ali Tekin değilse kim?.. Şimdi değilse ne zaman?.. Böylesine vizyon sahibi, kalibresi bu denli yüksek lideri kaçırmayalım derim..
  Adanamıza güneş gibi doğacaksın Ali Tekin Hocam.
  En derin saygılarımla..
  AHMET ERATALAR
  Bilkent Üniversitesi Mezunlarından
  ADANA

 2. İsmail Erdoğan diyor ki:

  Sayın,Ali Tekin
  Adana Büyükşehir Belediye başkanlığı adaylığınız ilimize ve ülkemize hayırlı ve uğurlu olsun.Sizi kutluyor ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum.Partimizin adyı olmanızı temenni ediiyorum.
  Ben sizi destekliyor ve seçiilmeniz içiinde arkadaş çevremde çalışmalar yapıyorum.
  Ben Amcanız Veli Tekin le Sağka ya kasabasında birlikte öğretmen olarak çalıştım.Beni tanıyor olabilirsiniz.
  Selam ve sevgiler

 3. ADİL VAHAPOĞLU diyor ki:

  Dün akşam saat:18.00’den itibaren Halk tv’de ,Ali Tekin beyle yapılan söyleşiyi izledim..Ali Bey’in projeleri,nezaketi,akademisyen kimliği ve sempatisi oldukça güzeldi.Temiz bir insan olduğuna inandım doğrusu..Adana halkı Ali bey’i tanıdıkça sevecektir.CHP Büyükşehir Belediye başkanlığı için hiç tereddüt etmeden aday olarak ALİ TEKİN bey’i açıklamalıdır.Mutlaka kazanacaktır.
  Ali Bey’e başarılar dilerken desteğimi de bildiririm.
  Adil VAHAPOĞU-5373517203

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>